Acunn.Com Survivor All Star'da ilk finalist kim oldu?

Survivor All Star Sembol Oyunu Finali kim kazandı? Sembol oyununda kimler sembolünü korudu, Sembol oyununda kim elendi, kim Kıbrıs’a gidecek, Kıbrıs finalisti kim oldu, erkeklerden finale kim çıktı, kaldı, ilk bileti kim kaptı, kızlardan finale kim çıktı? İşte tüm soruların yanıtı haberimizde.Survivor All Star'da ilk finalist olan isim Turabi oldu. Turabi Kıbrıs'ta yapılacak finale ilk bileti kazanan isim oldu.

KİMİN SEMBOLÜ KAÇ TANEYDİ                    

Survivor All Star 4 Haziran Sembol oyunu finaline kalan isimlerden Merve Aydın’ın 5, Serenay’ın 3, Begüm’ün 1, Hilmicem’in 1, Turabi’nin 4 ve HASAN’ın da 4 tane sembolü vardı. Survivor Kıbrıs finaline gidecek ilk ismin belirleneceği oyunlar soluksuz izlendi. Büyük bir heyecanla ağızlar açıkta izlenen Sembol oyununu kim kazandı, finale kim çıktı?

ÖNCE BEGÜM ELENDİ

Geçtiğimiz hafta sembol oyununda sembolleri 1’e düşen Yarışmacılardan Begüm Yücetan, Serenay’a karşı oynadığı oyunu kaybedince Begüm elendi ve Kıbrıs’a gidecek ilk yarışmacı olamadı. Böylece kızlardan finale çıkacak isim ya Merve Aydın ya da Serenay olacaktı.

HİLMİCEM SONUNA KADAR DİRENDİ AMA

Hilmicem de geçtiğimiz haftadan sembolü 1’e düşen yarışmacıydı. Hilmicem Turabi’yi ve Hasan’ı 1 kez mağlup etmesine, direnmesine rağmen son kez Turabi ile karşılaştığında mağlup olmaktan kurtulamadı ve elendi. Böylelikle Turabi ve Hasan’ın birbirleriyle oynayacakları mücadele erkeklerden kimin finali oynayacağını belirleyecekti.

TURABİ HASAN’I AFFETMEDİ

Erkeklerden de finale çıkmak için Hasan ve Turabi karşı karşıya geldi. Hasan Turabi ile karşılaşmadan önce 2 sembolünü kaybetmişti. Turabi ise 4 sembolünü koruyordu. Turabi Hasan’a oyun vermeyerek, finale çıkan isim oldu. Erkeklerde finale Turabi adını yazdırdı.

SERENAY MERVE AYDIN’I EZDİ GEÇTİ

Serenay ve Merve Aydın finale çıkmak için birbiriyle kıyasıya mücadele etti. Serenay’ın 3 sembolü, Merve Aydın’ın ise 5 sembolü vardı. Serenay’ın Merve Aydın karşısındaki performansı dudak uçuklattı, göz yaşarttı. Serenay Aktaş, Merve Aydın’a karşı sadece 1 oyun kaybetti. Sonrasında ise bütün oyunları kazanarak, adeta nefesleri kesilircesine finale adını yazdırdı. Finalde Turabi’nin rakibi Serenay Aktaş oldu.

TURABİ Mİ SERENAY MI - KIBRIS’A İLK KİM GİTTİ

Survivor All Star 4 Haziran’da nefesleri kesen sembol oyununda Kıbrıs’a ilk gidecek yarışmacının belirleneceği finalde Turabi ve Serenay karşı karşıya geldi. Turabi ve Serenay bir kütüğe tutunarak en uzun sürede dayanmaya çalıştı. Çünkü kütükte en uzun süre dayanacak kişi Survivor All Star’da Kıbrıs’a giden ilk kişi olacaktı. Peki Turabi mi Serenay mı? Hangisi Survivor All Star’da ilk finalist oldu?

Veee sonuç belirlendi. Survivor All Star'da Kıbrıs'a ilk gidecek isim Turabi oldu. Turabi en uzun süre dayandı kütükte. Turabi kazandı ama resmen kilitlendi ayağı uzun süre kramplı olarak kaldı. Serenay Aktaş ise kaybedince çok üzüldü, hüngür hüngür ağladı. Serenay'ı teselli etmek takım arkadaşlarına düştü. Sonuç olarak Survivor All Star ilk Kıbrıs finalisti TURABİ oldu.
Acunn.Com Survivor All Star'da ilk finalist kim oldu? Reviewed by Unknown on Haziran 04, 2015 Rating: 1

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.