AK Partili genç kızdan muhalefete tepki video izle

AK Partili genç kız, HDP’yi Meclis’e taşıyan CHP ve MHP’ye tepki gösterdi."Ey CHP, ey MHP mutlu musunuz?" diyen genç kız, gözyaşları içinde AK Parti'yi savundu.AK Partili genç kız, HDP'yi Meclis'e taşıyan CHP ve MHP'ye gözyaşları içinde isyan etti.Atatürkçüyüm’ diye geçinen, ’milliyetçiyim’ diye geçinen ve PKK savunucusu partiye oy veren sizler, bu ülkenin tarihinin kara yazısı olarak kalacaksınız. Bunu yapan sizlersiniz. Allah sizin gibi insanlardan bu ülkeyi tez zamanda arındırsın.

"EY CHP, EY MHP MUTLU MUSUNUZ" Genel seçimlerle ilgili düşüncelerini paylaşan genç kız, "Ben de sizi alkışlıyorum ey CHP’liler. Allah bu yaptığınızı yanınıza koymayacak. Ey CHP, ey MHP mutlu musunuz? Ben de açığım ama AK Parti'liyim hiçbir zaman da bundan vazgeçmeyeceğim. Yapılan bütün yatırımları, sırf sizin saçma sapan Erdoğan nefretiniz yüzünden kaybettik, hepsini. Ben geleceğimi sizin oylarınız yüzünden bıraktım. Bunların bu kadar oy almasının tek sebebi CHP ve MHP’dir; Fethullah Gülen’dir" dedi.
"HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"
Genç kızın hedefinde HDP’li Kürt seçmen de vardı. AK Parti'li kız, "Ey Kürtler size en çok hakkınızı veren AK Parti’ydi. Bütün Meclis karşı çıkarken AK Parti sizi savundu. Ben bir AK Parti'li olarak hakkımı helal etmiyorum" diye konuştu.Genç seçmen, AK Parti’nin Türkiye için yaptıklarının hiçbir zaman unutulmayacağını belirterek muhalefet eleştirilerini şöyle sürdürdü:

"ÖLENE KADAR AK PARTİ'LİYİM"
"Ben ölene kadar AK Parti'liyim, Allah canımı alana kadar. Biz bu ülkede hiçbir zaman unutulmayacağız ama sizin gibi ’Atatürkçüyüm’ diye geçinen, ’milliyetçiyim’ diye geçinen ve PKK savunucusu partiye oy veren sizler, bu ülkenin tarihinin kara yazısı olarak kalacaksınız. Bunu yapan sizlersiniz. Allah sizin gibi insanlardan bu ülkeyi tez zamanda arındırsın. Yürüyün hepiniz HDP’yle, hepinizi alkışlıyorum."

AK Partili genç kızdan muhalefete tepki video izle Reviewed by Unknown on Haziran 08, 2015 Rating: 1

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.