Rize'de Modern Halı Saha Anlayışına Çözüm: Gülbahar Halı Saha

Futbol oynamak için hazırlanmış özel zemin sayesinde her iki sahamızda da sizlere hizmet vermekteyiz. Gülbahar Halı Saha oyuncuların gerekli bütün ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiş modern bir tesistir. İhtiyaç duyacağınız hemen herşey burada mevcuttur. Gülbahar halı sahamızda verdiğimiz hizmetleriz: Rize Halı Saha olarak merkezde hizmet veren tek kuruluş olmaktan mutluyuz.

Futbol her biri on bir kişiden kurulu iki takım arasında oynanan bir oyun. Bugün dünyanın hemen hemen her yerinde oynanan, adeta insanlar arasında hastalık derecesine varan bu oyunun nereden doğduğu kesin olarak bilinmemektedir. Avrupalı yazarların futbolun beşiğini İngiltere olarak söylemeleri, bu sporun modern anlamda orada başladığını belirtmek içindir.Futbol Takım Sporları İçin Ayakkabı & Krampon ve spor malzemeleri uygun fiyatları ve taksitli alışveriş seçenekleriyle gülbahar halı saha’da sizleri bekliyor.

Rize Gülbahar Halı Saha içerisinde siz sporseverlere krampon kiralama hizmeti vermekte olup dilediğiniz marka seçenekleriyle takdiri sizlere bırakıoruz. Halı sahalar için özel üretilmiş çeşitli marka kramponlarımız bulunmaktadır.Sizler oyundan önce kiralamak istediğiniz kramponu maç başlamadan önce danışma bölümüne başvurarak kiralama imkanına sahipsiniz. Gülbahar Halı Saha olarak temelden insan sağlığı bizim için herşeyden çok önemli. Rize Gülbahar Halı tesisimizde kramponu kiralamadan önce mutlaka ayaklarınızı yıkamanız gerekmektedir. Neden mi madem insan sağlığı diyorun giyerken de çıkardıktan sonra da bizler o kramponları dezenfekte etmekteyiz.

Rize merkez’e en yakın halı saha olduğumuzdan iletişim sorunu da yaşamazsınız.Gülbahar halı saha rize halı saha kültürüne yeni bir anlayış getirecek diye umuyoruz. Günümüzde futbolun önemi özellikleri yararları dahası sporun faydaları kaçınılmaz adeta.İşte tam buradan yola çaıkarak sizler için en iyisini düşündük.Spor yaparken en iyi koşulları sağlamayı ilke edindik ve herşeyden önce sporcu sağlığını benimsedik.

Futbol oynamak için hazırlanmış özel zemin sayesinde her iki sahamızda da sizlere hizmet vermekteyiz. Gülbahar halı saha oyuncuların gerekli bütün ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiş modern bir tesistir. İhtiyaç duyacağınız hemen herşey burada mevcuttur. Gülbahar halı sahamızda verdiğimiz hizmetleriz: Rize Halı Saha olarak merkezde hizmet veren tek kuruluş olmaktan mutluyuz.
Rize'de Modern Halı Saha Anlayışına Çözüm: Gülbahar Halı Saha Reviewed by Unknown on Haziran 26, 2015 Rating: 1

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.