Inter'den Serdar Aziz için resmi teklif gedi

Bursaspor'un başarılı savunma oyuncusu Serdar Aziz'in temsilcisi Haluk Canatar transfer için önemli açıklamalarda bulundu. Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Canatar, ''Ne Şenol Güneş Serdar'ı aradı. Ne de Serdar Şenol Güneş'i aradı. Transfer için. Asla böyle bir konuşma geçmedi ikili arasında.

Şenol hocanın kastettiği futbolcu Serdar değil. Ayrıca Serdar, bu yollara tevessül edecek bir kişi değil. 4 büyük takımdan son 3 yıl içerisinde 10'dan fazla resmi teklif alan bir oyuncu neden transferi için yalvaran bir üslupla konuşsun. 4 büyük takım istedi. 10'nun üzerinde resmi teklif aldı. Dolaylı konuşmaları hiç saymıyorum. Galatasaray'da 3 başkan değişti. 3 başkan da istedi Serdar'ı. Yurtdışından teklifler alıyor'' dedi. Bursaspor Asbaşkanı Kemal Güler: Beşiktaşlılar Şenol Güneş'ten nefret edecek! Bursaspor Asbaşkanı Kemal Güler: Beşiktaşlılar Şenol Güneş'ten nefret edecek.

Canatar, ''Ben her ihtimale karşı Serdar'ı aradım sordum. 'Şenol hocayı aradın mı?' diye sormak için. Serdar sadece yazın Şenol hocanın Beşiktaş'a transferi gerçekleşince, hocayı aradı. Serdar o anda Bodrum'da tatil yapıyordu. 'Hocam hayırlı olsun. Başarılar dilerim' dedi. Şenol Güneş ise teşekkür ettikten sonra, 'Serdar seni transfer etmek istiyorum' dedi. Serdar 'hayırlısı olsun' şeklinde cevap verdi. Zaten Beşiktaş'ta Bursaspor'a resmi teklifini vermişti'' ifadelerini kullandı.
Inter'den Serdar Aziz için resmi teklif gedi Reviewed by Unknown on Kasım 10, 2015 Rating: 1

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.